Куба

Куба – одне з найпопулярніших туристичних напрямків Карибського моря: острів свободи і країна вічного літа, її піщані пляжі, барвистий підводний світ і яскрава природа приваблюють величезну кількість туристів. Це батьківщина кращого в світі тютюну, рому і цукру, єдина соціалістична республіка Західної півкулі, країна з багатою, багатовіковою історією. Численні природні заповідники тут поєднуються з розкішними пляжами, соціалістичний лад країни – з вільним, волелюбним народом. Відвідавши Кубу, ви ніколи не забудете м’яке море, ритми сальси і смак коктейлю Куба-лібре. 


Основні продукти кубинської кухні – свинина і курка, приготовлені різними способами, рис і чорна квасоля. Ви можете отримати задоволення від хороших морепродуктів, таких як креветки, лангусти, кагуама (черепахові м’ясо), восьминіг в часниковому соусі, і, звичайно ж, екзотичні тропічні фрукти.

Куба – це країна багатої історії і національних традицій, чудовою колоніальної архітектури, незабутніх культурних, історичних та природних пам’яток.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЗАРАЗ І НАШ МЕНЕДЖЕР
ЗВ’ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ БЛИЖЧИМ ЧАСОМ

Залиште свій номер і ми зателефонуємо Вам