Об’єднані Арабські Емірати

Об’єднані Арабські Емірати зібрали в собі неймовірну кількість чудес! І що важливо – всі вони рукотворні. Ось де можна дійсно захопитися розумом і здібностями людини, адже всього якихось 40 років тому в місцях, які зараз хвилюють і захоплюють своїми неймовірними витворами, була безмежна пустеля і звичайна рибальське село!

Почнемо з того, що навіть з повітря відкривається неймовірний вид на штучні острови Перської затоки, про створення яких ходять легенди і зняті документальні фільми, що розповідають про всі етапи грандіозного будівництва. Придивіться до цих витворів рук людських: Пальма Джумейра, Пальма Джебель Алі, Пальма Дейра, а також штучні архіпелаги «Мир» і «Всесвіт», які складаються з дрібних островів – такого ви не зустрінете ні в одній країні світу.

Про рекорди ОАЕ ви чули ні один раз: тут найсучасніше метро,   кращий в світі шопінг, найвищий хмарочос, найрозкішніший готель з власним океанаріумом, на відкриття якого витратили більше феєрверків, ніж на Олімпійських іграх в Пекіні.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЗАРАЗ І НАШ МЕНЕДЖЕР
ЗВ’ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ БЛИЖЧИМ ЧАСОМ

Залиште свій номер і ми зателефонуємо Вам