Туніська Республіка

Туніська Республіка – держава на середземноморському узбережжі Північної Африки. На півночі і сході омивається Середземним морем, межує з Алжиром, Лівією. Клімат на морському узбережжі Тунісу субтропічний середземноморський. Літо спекотне і сухе від +33 ºС до +35 ºС. На півдні країни до +40 ºС, але спеку пом’якшують морські бризи. Державна мова – арабська, але широко поширений французька, а в туристських центрах говорять також англійською німецькою. 


У Тунісі дуже багато пам’яток старовини. Оборонні стіни з високими вежами оточують стародавні міста. Спадщина Риму і Карфагена, чарівність мусульманської архітектури, нескінченність пустелі і свіжість оазисів не залишить байдужим навіть найвибагливішого туриста.

Туніс – унікальна країна, яка поєднує в собі безліч протилежностей. М’який середземноморський клімат і суворість тропічної пустелі, екзотику африканської країни і комфорт європейських готелів, тисячу кілометрів прекрасно обладнаного узбережжя і надзвичайну пустелю Сахара: все це Туніс.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЗАРАЗ І НАШ МЕНЕДЖЕР
ЗВ’ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ БЛИЖЧИМ ЧАСОМ

Залиште свій номер і ми зателефонуємо Вам