Туреччина

Відпочинок в Туреччині – це блакитне море, безкраї пляжі Анталійського узбережжя і готелі на будь-який смак, це галасливі ринки Стамбула і чайки над Босфором, це казкова Каппадокія і не знає спокою Мармарис. Це медова пахлава, рум’яні бублики, солодкий інжир і ароматна полуниця, це гарячий чай і міцну каву … Туреччина, здається, увібрала в себе всі фарби і запахи Сходу і Заходу, змішала в їх химерний коктейль, спробувавши який одного разу, ви будете повертатися в цю сонячну країну знову і знову.

В Анталії, куди в основному і приїжджають російські туристи, – середземноморський клімат. Середня температура влітку – 29 ° С. Найспекотнішим курортом в цьому регіоні вважається Аланья, де зазвичай на 4-5 ° С тепліше, ніж в інших місцях. Температура води в Середземному морі вже до початку червня прогрівається до 22-23 ° С і до розпалу сезону в липні і серпні досягає 28-29 ° С. Закривається купальний сезон лише в другій половині жовтня.

Курорти Туреччини воістину різноманітні: в Кемері і деяких селах поблизу Аланії ви знайдете гальку, а Сіде і Белек порадують широкої піщаної смугою. На пляжах Егейського узбережжя частіше можна зустріти гальку. Всього понад 450 пляжів в країні щорічно отримують сертифікат “Блакитний прапор” за безпеку і чистоту.

Часто готелі в Туреччині мають власні пляжні зони з безкоштовними парасольками і шезлонгами для гостей. В основному, це стосується готелів високого класу, але іноді і тризіркові готелі мають у своєму розпорядженні своєю територією на узбережжі. Сімейний відпочинок в Туреччині буде ідеальним в Белеку і Сіде – піщані пляжі і плавний вхід в воду зручні для малюків. Крім того, саме в Белеку в кінці червня і липня можна побачити гігантських морських черепах Каретта-Каретта, які припливають сюди вивести потомство.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЗАРАЗ І НАШ МЕНЕДЖЕР
ЗВ’ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ БЛИЖЧИМ ЧАСОМ

Залиште свій номер і ми зателефонуємо Вам