Єгипет

Єгипет – це африканська країна, що омивається Червоним і Середземним морями. Пляжний відпочинок в Єгипті протягом цілого року є привабливим, адже що може порадувати більше, ніж тепле сонце і морський пляж серед зими. На території Єгипту також зосереджена третина пам’яток історії світу, що щодня приваблює натовпи туристів і робить відпочинок насиченим і цікавим. Єгипет славиться на весь світ висококласними готелями, розвиненою інфраструктурою і відмінним сервісом. Це робить відпочинок комфортним і незабутнім, а гарячі тури в Єгипет зроблять його ще економічним, що в період кризи важливо. 


Клімат в Єгипті в більшості тропічний, тільки на Середземноморському узбережжі субтропічний. Середня температура за рік становить 20 градусів. Єгипет вважається найбільш сонячній країною на Землі, адже сонячних днів в році тут більше, ніж де-небудь. Опади бувають вкрай рідко, на деяких територіях їх не буває по два-три роки. Основною перевагою для туристичної сфери є цілорічний відкритий пляжний сезон – вода в Червоному морі і взимку не остигає нижче 20 градусів. Гори надійно прикривають узбережжі Червоного моря від можливих піщаних бур, що забезпечує абсолютну безпеку і комфорт для туристів.

Пам’ятки загадкового Єгипту неймовірні – грандіозні піраміди, мовчазний Сфінкс, величавий Ніл і могутні фараони. Вони відомі кожному, і не відвідати їх у своєму житті буде величезним упущенням. Єгипет – це країна еталон жіночої краси Клеопатри. Екзотичну єгипетську природу можна оцінити, відвідавши кораловий заповідник Рас-Мухаммед, розташований неподалік Шарм-Ель-Шейха. І, звичайно ж, надзвичайною підводний світ Червоного моря змусить ваші серця битися швидше. У всіх містах на узбережжі активно представлені міжнародні центри з підводного плавання, де вас навчать дайвінгу та покажуть незабутні краси.

У межах території готелю Ви вільні вибирати собі одяг на свій розсуд. Однак, виходячи в місто, необхідно пам’ятати про те, що Єгипет – країна ісламська, і місцеве населення дотримується дуже строгих традицій: оголені плечі і міні спідниці тут вважаються непристойними для вуличних прогулянок, і з цим треба рахуватися. Мусульмани не п’ють спиртне, проте зазвичай не заперечують, коли алкогольні напої вживають туристи. Приїжджайте до Єгипту, і Вам неодмінно захочеться відвідати його ще не один раз!

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЗАРАЗ І НАШ МЕНЕДЖЕР
ЗВ’ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ БЛИЖЧИМ ЧАСОМ

Залиште свій номер і ми зателефонуємо Вам