Про нас

Вас вітає туристичне агентство “GreenTravel”
Наша компанія була створена у серпні, 2019 р. За роки роботи на туристичному ринку ми досягли успіху, визнання та довіри наших туристів. Своїми успіхами та досягненнями ми зобов’язані передусім надійним та перевіреним партнерам, колегам, туристам та просто друзям.

На сьогоднішній день наша команда складається із директора, Тетяни Бровко, та 3х кваліфікованих менеджерів. Ми любимо нашу роботу, тому організація відпусток для наших туристів нам приносить тільки задоволення!

Різноманіття наших турів та видів відпочинку постійно оновлюється, а якість сервісу тільки покращується. Ми пропонуємо відпочинок від економ класу до елітного VIP рівня в усіх напрямках: пляжний, екскурсійний та гірськолижний відпочинок на масових туристичних напрямках, включаючи Туреччину, Єгипет, Іспанію, Болгарію, Італію, Хорватію, Чорногорію, Грецію та інші країни.

Постійно зростаюча кількість туристів через нашу компанію є підтвердженням високоякісного обслуговування та професіоналізму наших співробітників. Кожен турист, купуючи тур у «GreenTravel», зажди впевнений у надійності роботи з нами, цілодобовій підтримці, надійності та оперативності у роботі.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЗАРАЗ І НАШ МЕНЕДЖЕР
ЗВ’ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ БЛИЖЧИМ ЧАСОМ

Залиште свій номер і ми зателефонуємо Вам