Екстремальний туризм

Дайвінг

З кожним роком кількість любителів екстремальних видів спорту істотно збільшується. Екстремальний туризм захоплює багатьох, причому більшість екстремалів готові податися на інший кінець світу в пошуках нових вражень. Зануритись в пишність підводного світу, стрибнути з парашутом, спуститись по гірському схилу. Найбільше любителів екстремального туризму привертає дайвінг. Сьогодні існують спеціальні дайвінг-курорти, де найзатятіші дайвери з усього світу спускаються у глибини океану. Одним з самих яскравих вважається підводний світ Багамських островів, тому щороку сюди приїжджає величезна кількість дайверів з багатьох країн.

Альпінізм

Не менш екстремальним вважається альпінізм. Для початківців альпіністів краще буде придбати тур влітку. В свою чергу, для більш досвідчених, сходи лавин і складні зимові погодні умови тільки збільшують гостроту почуттів. Гірськолижний туризм також відноситься до екстремальних видів, при цьому він вважається найбільш розвиненим. Гірськолижні курорти розташовані по всьому світу та відрізняються ступенем складності трас. Найбільшим попитом користуються лижні курорти Австрії, Швейцарії та Франції, на яких зможуть чудово провести час, як професійні гірськолижники, так і початківці.

Маунтінбайкінг

Маунтінбайкінг – ще один екстремальний вид туризму, безпосередньо пов’язаний з гірськими вершинами. Професійний спуск на гірському велосипеді потребує неабиякого досвіду. Що стосується скайсерфінгу, цей екстремальний вид спорту виник відносно недавно. Професійні скайсерфінгісти виконують досить складні і небезпечні елементи у вільному падінні. Видовище надзвичайно дивовижне, але під силу воно далеко не кожному.

Парашутний туризм

Парашутний туризм, в свою чергу, приваблює багатьох. Під керівництвом досвідчених інструкторів можна підкорити практично будь-яку вершину земного неба. Найбільш популярним видом парашутного спорту вважається фрістайл – виконання у вільному польоті різноманітних фігур. Для любителів фрістайлу найкращим місцем екстремального відпочинку є Швейцарія, де фрістайл користується підвищеним попитом не тільки серед туристів, але і серед місцевих жителів.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЗАРАЗ І НАШ МЕНЕДЖЕР
ЗВ’ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ БЛИЖЧИМ ЧАСОМ

Залиште свій номер і ми зателефонуємо Вам